Minerální hydroizolace Počet produktů: 4

Zobrazeno 1 – 4 z 4 položek
 • Těsnící páska z EPDM a PP rouna k trvalému utěsnění pracovních spár, obvodových spár a trhlin, převážně pro normálně nebo méně zatěžované oblasti v soukromé bytové výstavbě. Aplikuje se před pokládkou keramických obkladů, slinuté dlažby a přírodního kamene za studena.

  Těsnící páska z EPDM a PP rouna k trvalému utěsnění pracovních spár,...

 • Elastická vodotěsná páska z NBR ve tvaru vnitřního rohu určená pro obvodové a dělící spáry v těsnících systémech. Nanáší se před lepením keramických obkladů, slinuté dlažby a přírodního kamene. Lepení  se provádí za studena. Aquastp 120 poskytuje souvislé těsnění také u dilatačních spár.  

  Elastická vodotěsná páska z NBR ve tvaru vnitřního rohu určená pro...

 • Certifikovaná ekokompatibilní minerální paropropustná membrána, odolná proti působení alkalických látek a vůči chlóru, pro pružnou impregnaci podkladů před pokládkou spoužitímlepidel,vyznačujesevysokoupřilnavostíatrvanlivostí, ideálníproGreenBuilding. Jednosložková, se sníženými emisemi CO2 a velmi nízkými emisemi těkavých organických látek....

  Certifikovaná ekokompatibilní minerální paropropustná membrána, odolná...

 • Ekokompatibilní certifikovaná hydroizolace na vodní bázi, určená pro savé podklady ve vlhkých prostorách, ideální pro GreenBuilding. Jednosložková s velmi nízkými emisemi těkavých organických látek, neškodná pro životní prostředí a zdraví pracovníků. Nanodefense® Eco zajišťuje úplnou nepropustnost vody při kladném tlaku, a díky tomu chrání savé podklady.  

  Ekokompatibilní certifikovaná hydroizolace na vodní bázi, určená pro...

Zobrazeno 1 – 4 z 4 položek