Prémiové spárovací hmoty Počet produktů: 8

Zobrazeno 1 – 8 z 8 položek
 • Fuga-Glitter Zlatý nebo Stříbrný je třpytivý doplňek k Fugalite® Eco a Fugalite® Eco Invisibile používaný k dosažení ozdobného metalického efektu.

  Fuga-Glitter Zlatý nebo Stříbrný je třpytivý doplňek k Fugalite® Eco a...

 • Ekokompatibilní, certifikovaný skelný spárovací tmel a lepidlo, který propouští světlo, s vysokou schopností plynulého nanášení a snadného čištění, nepropustný, hygienický, odolný plísním, bakteriím a skvrnám, beu obsahu biocidních látek, určený pro spáry od 0 do 3 mm, ideální pro GreenBuilding. S nejnižší emisí těkavých organických látek. Fugalite® Eco...

  Ekokompatibilní, certifikovaný skelný spárovací tmel a lepidlo, který...

 • Ekokompatibilní, certifikovaná, keramizovaná spárovací a lepící hmota, se zvýšenou zpracovatelností a omyvatelností, zcela nepropustná, odolná plísním, bakteriím a skvrnám, vhodná pro výplň spár o šířce 0-20 mm, se zvýšenou chemickou a mechanickou odolností, která zaručuje splynutí s keramickým povrchem, ideální pro GreenBuilding. S nejnižší emisí...

  Ekokompatibilní, certifikovaná, keramizovaná spárovací a lepící hmota,...

 • Ekokompatibilní detergent určený k čištění zbytků a stop spárovací hmoty Fugalite® Eco a Fugalite® Eco Invisibile. Koncentrát na vodní bázi, neškodný pro životní prostředí a zdraví pracovníků. Fuga-Soap Eco poskytuje čistící vlastnosti vhodné na mytí po spárování i k běžné údržbě keramických a gresových ploch nebo povrchů z kamene.

  Ekokompatibilní detergent určený k čištění zbytků a stop spárovací hmoty...

 • Ekokompatibilní detergentní přísada určená ke snadnějšímu čištění Fugalite® Eco a Fugalite® Eco Invisibile, ideální pro GreenBuilding. Koncentrát na vodní bázi, bez obsahu rozpouštědel, neškodný pro životní prostředí a zdraví pracovníků. Fuga-Wash Eco se používá jako přísada do vody při mytí spár.

  Ekokompatibilní detergentní přísada určená ke snadnějšímu čištění...

 • Fugalite® Bio Parquet je dermatologicky testován, výsledkem je hypoalergenní podle provedeného lékařského experimentu s kožní tolerancí na dermatologické klinice Modena a Reggio Emilia. Dostupný ve 12 přírodních odstínech inspirovaných druhy dřeva používanými hlavně pro výrobu dřevěné podlahové krytiny. Zaručuje estetickou a funkční kontinuitu dřevěných...

  Fugalite® Bio Parquet je dermatologicky testován, výsledkem je...

 • Voděodolná hypoalergenní pryskyřice pro voděodolný, skvrnitý, hedvábný efekt spárování porcelánových dlaždic, přírodních kamenů a skleněné mozaiky.

  Voděodolná hypoalergenní pryskyřice pro voděodolný, skvrnitý, hedvábný...

 • Ekologicky kompatibilní, okamžitě použitelný mycí prostředek pro odstraňování zbytků a lesklých stop epoxidových pryskyřic, ideální pro GreenBuilding.

  Ekologicky kompatibilní, okamžitě použitelný mycí prostředek pro...

Zobrazeno 1 – 8 z 8 položek